FitBalls Topları, Fitballs Cla Mikro Toplar, Fitballs Cla Vcaps Mikro Toplar

Fitballs Cla Topları

Fitballs topları cla içeriğinden oluşan ve bu nedenle fitballs cla olarak bilinen bir üründür. Ürün içerisinde yer alan jel toplar yuvarlak biçimli olduğu için ürün ismi bazen fitballs cla mikro toplar olarak da anılmakdır. Peki içeriğindeki Cla nedir? Cevabı aşağıda.

Cla Nedir

CLA açılım olarak Conjugated Linoleic Acid ve bunun kısaltılmışı olarak cla kullanılmaktadır. Bu madde hayvansal gıdalardan elde edildiği bilinir. Dana eti, koyun eti, süt, peynir, tereyağı gibi besinlerin içerisinde yer almaktadır. Omega 6 ailesine ait bir yağ asididir. Fitballs cla v-caps mikro topların içeriğini oluşturmaktadır.

Fitballs Topları Fiyatı

Fitballs cla mikro topların adet fiyatı 69 liradır. Adet yükseldikçe adet başı ürün fiyatı da düşmektedir.  Örneğin 8 adet fitballs topları aldığınızda fiyat 399 liradır adet başına ortalama 50 liraya gelmektedir. Fitballs cla fiyatı sitemizde yer alan resimlerde ve sipariş sayfasında belirtilmiştir. 1 adet alımlarda 10 lira kargo ücreti alınır ve daha yüksek fitballs cla topları alımlarda bu ücret firmamız tarafından karşılanır.

Fitballs Cla Mikro Toplar Nasıl Kullanılmalı?

Fitballs Cla mikro top kullanımı sabah ve akşam bir kere olmak üzere yapılır. Bir kutu üründe toplam 30 tane vardır ve 15 günde bu bitecektir. Deneme amaçlı üründen bir tane alarak düzenli kullanabilir ve de dilerseniz tekrar alabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde ekonomik açıdan uygun olması bakımından set şeklinde alabilirsiniz.

Fitballs mikro toplar

 

Fitballs Topları Satın Almak İçin Ne Yapılır?

Fitballs topları  cla ve çay ürünlerini almak isteyenler için Fitballs cla v-caps mikro toplar seçenekleri de dâhil olmak üzere sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.  Sipariş vermeden önce sizden istenen bilgileri sipariş sayfası aracılığı ile bize iletmeniz gerekmektedir. Ödeme detayları ve diğer merak ettiklerinizi iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Satın alınan ürünleri teslim aldıktan sonra kullanım önerilerine göre kullanmanız önerilir. Bu açıdan Fitballs kullanırken spor yapmaya özen gösteriniz. Hiç değilse günde 30 dk kadar yürüyüş yapınız. Son olarak çay ve top jel kapsülü birlikte almamaya özen gösteriniz. İkisini ayrı saatlerde doğru şekilde kullanınız.

Bu sayfada sizlere fitballs topları, fitballs cla topları, fitballs cla mikro toplar, fiballs cla v-caps mikro toplar hakkında kullanım, fiyat, satın alma ve cla maddesinin tanımı yapılmıştır.

 

Yorum Yazın
Fitballs Cla, Fitballs seti, Fitballs çayı, fitballs içeriği, kutu içeriği, kullanımı, kullananlar, yorumlar, eczane, aktar, kapıda ödeme, fiyatı, kampanyalar, satış, sipariş, orjinal mi? Hepsi fitballs Türkiye adresinde.