Fitballs Kullanımı, Fitballs Cla Nasıl Kullanılır, Fitballs Çayı Kulanımı

Fitballs Kullanımı

Fitballs set kullanımı ayrı ayrı aşağıda verilmiştir.

Fitballs cla kullanımı: Fitballs cla içerisinde 30 adet sıvı jel top yer alır. Günde 2 defa kullanılır. Tok karnına sabah ve akşam öğünlerinde 1 saat sonra kullanılması önerilmektedir.

Fitballs çay kullanımı: Fitballs çayı içerisinde 15 adet poşet çay diye adlandırdığımız bitki karışım çayı yer almaktadır. Bu çayda akşam öğününden 30 dakika önce bir fincan sıcak su içerisine koyulup 5-6 dakika kadar demlenmesini bekledikten sonra tüketilmesi önerilmektedir. Şekersiz olarak tüketilmesi önerilir.

Fitballs nasıl kullanılır ile ilgili kısa bilgiler verdik. Siz yine de ürün elinize ulaşınca kutu üzerinde yer alan kullanım bilgilerini dikkatlice okuyunuz.


Uyarı: Fitballs ürünü gıda takviyesidir. Her hangi bir hastalığı tedavi etme amacı ile kullanılamaz ve Satılamaz.

Fitballs Yan Etkileri

Şimdiye kadar bilinen bir yan etkisi yoktur. Beklenmedik bir durum göründüğünde kullanımı kesiniz. Doktorunuza danışınız.
Uyarılar
Kalp, böbrek, damar, yüksek tansiyon olan kişilerin doktorlarına danışmadan kullanmamaları gerekmektedir.
Hamile ve emziren annelerin kesinlikle doktor onayı olmadan kullanmamaları gerekmektedir.
Oda sıcaklığında muhafaza edilmesi tavsiye edilir.
Çocukların ulaşamayağı yerlere saklayınız. Ulaşabilecekleri ve karıştırabilecekleri yerlerde muhafaza etmeyiniz.
Bu yazımızda sizlerle fitballs set kullanımı, fitballs cla kullanımı, fitballs çayı kullanımı, fitballs nasıl kullanılır, yan etkileri, kullanımı, kullanım bilgileri hakkında kısaca bilgi verdik. Ürünle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın
Fitballs Cla, Fitballs seti, Fitballs çayı, fitballs içeriği, kutu içeriği, kullanımı, kullananlar, yorumlar, eczane, aktar, kapıda ödeme, fiyatı, kampanyalar, satış, sipariş, orjinal mi? Hepsi fitballs Türkiye adresinde.