Fitballs İçeriği, Fitballs Cla İçeriği Bilgileri

Fitballs İçeriği

Ürün 2 parçadan oluştuğu için 2 ayrı ürünün içeriğini sizlerle burada paylaşacağız. İçerikler ürün kutusu üzerinden alınarak sizlerle paylaşılacaktır.

FitBalls Set İçeriği

Fitballs cla içeriği: Ürün isminde de geçen CLA maddesi içeriklidir. CLA omeaga ailesine ait bir madde olup fitballs cla ürününün ana maddesini oluşturmaktadır.

Fitballs Çayı İçeriği: Setin ikinci parçası olan fitballs çay içeriğinde mate, kiraz sapı; biberiye, yeşil çay, roybos yaprakları ile mısır püskülü ile tarçın kabuğu bulunmaktadır.

Roybos Yaprağı: Asıl ismi rooibos olan bu bitki Cedarberg Dağlarında (Güney Afrika’da bir dağ) yetişen iğne uçlu yapraklı bir bitkidir. Bir başka ismi de kırmızı çay olarak bilinir. Özellikle çay olarak ülkemizde tüketilmektedir bitki çayı olarak.
Mısır Püskülü: Pazardan, çarşıdan aldığınız mısırlarda. Mısır kabuğu ve mısır arasında özellikle mısırın üst bölgesinde yer alan life benzer şeyin ismi mısır püskülü olup bilenler bilir bundan lezzetli çay yapılmaktadır. Buda fitballs içeriğini oluşturan bir başka madde özelliği göstermektedir.

fitballs cla içeriği

Mate Yaprağı: Mate tropikal iklimlerde yetişen ve sene boyunca yapraklarını dökmeyen bir bitki türüdür.  Aktarlarda kavrulmuş olarak bulabileceğiniz gibi kavrulmamış yapraklarını da bulabilirsiniz. Mate ismi yabancı olmayan ülkemizde de bilinen mate çayı olarak tüketilmekte. En popüler bitki çaylarından biridir. Güney Amerika’da yetişir. Çok dallı bir ağacı olan ve 50 seneye kadar yaşayan bir bitki olan Mate ağacının botu 15 metreye kadar uzayabilmektedir.

Yukarıda sayılan içeriğe karşı alerjiniz varsa kullanmayınız. Ayrıca kullanmadan önce kullanım önerilerini dikkatlice okuyunuz. Kullanım bilgileri kutu üzerinde yer almaktadır.

Özel içeriği ile satışa sunulan fitballs ürünü şimdi kampanya ile cla ve çay ürünleri set şeklinde 69 lira olarak satılmaktadır. Sipariş vermek isteyenler bizi danışma hattından arayabilirler. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bu yazımızda sizlere fitballs cla içeriği, fiballs set içeriği, fitballs çayı içeriği ve fitballs içeriğinde ne var, hangi bitkiler yer alır gibi merak edilen bir konu hakkında bilgi verilmiştir.

  1. Yagmur

    22 Mayıs 2018

    Ben emziriyorum bebeğim 7 aylık kullanabilirmiyim

  2. admin

    23 Mayıs 2018

    Emziren annelere önerilmez.

Yorum Yazın
Fitballs Cla, Fitballs seti, Fitballs çayı, fitballs içeriği, kutu içeriği, kullanımı, kullananlar, yorumlar, eczane, aktar, kapıda ödeme, fiyatı, kampanyalar, satış, sipariş, orjinal mi? Hepsi fitballs Türkiye adresinde.