Fitballs Fiyatı, Fitballs Cla Fiyatı, Kampanya, Kaç Lira, Ne Kadar

Fitballs Fiyatı

Aşağıda sizlere fitballs fiyatı ve kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Bu fiyatlar orjinal fiyatlar olup daha aşağı satılamaz.

1 kutu fitballs cla ve çay fiyatı (15 Günlük) 69 lira ve 10 lira kargo ücreti yer almaktadır.
2 adet (30 Günlük) fitballs fiyatı ( Çay ve 1000 Ml Cla) 129 liradır. Kargo Ücretsiz olarak gönderilir.
4 kutu (2 aylık) fitballs cla fiyatı ( Çay ve Cla) 249 TL. Süpriz hediye gönderilmekte ve kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir.
8 kutu (4 Aylık) Fitballs seti fiyatı 399 lira, ücretsiz kargo ve süpriz hediyeler ile sizlere gönderilir.

Yukarıda fitballs kaç lira, kampanya ve fitballs hediyeleri hakkında sizlere kısaca bilgi vermeye çalıştık.

Cla içerikli fitballs kampanyaları yukarıda da görüldüğü gibi 2 ve üzeri alımlarda fitballs kargo ücretsiz olarak gönderilir. Aynı zamanda 2 ve  4 lü siparişlerinizde bir adet süpriz hediye ve 8 kutu yani 2 aylık alımlarda ise birden fazla süpriz hediye gönderilmektedir.

Fitballs ne kadar gibi soruları merak edenler için hazırlanmış olan bu sayfada sizler için fiyat bilgileri verilmiştir. Ürün alırken almış olduğunuz ürünün orjinal olup olmadığına dikkat ediniz. Bunla ilgili bilgi ana sayfa üzerinde sizlere verilmiştir.

Fitballs Kapıda Ödeme

Fitballs cla fiyatı tekli olarak 69 lira olup, kaç adet alırsanız alın bunu kapıda ödeme ile alabilirsiniz. Kapıda ödemenin avantajı nedir? Kapıda ödeme ile sipariş verince ürün yola çıkar. Kapınıza kadar gelir ve siz teslim alırken ürün bedelini kargo görevlisine ödersiniz. Burada ki amaç ürünü alınca acaba gönderirler mi gibi soruları kendi kendinize sormanızı engellemektir. Bu yüzden sipariş verip ürün size gelince ödemesini yapmanız hem sizin hemde bizim açımızdan daha güvenilir bir sistem olmaktadır.

En uygun fitballs ürünlerini sunan firmamızdan ürünü kapıda ödeme ile almak için tek yapmanız gereken ben bu şekilde almak istiyorum diye ifade etmeniz yeterli olacaktır. 1 set 1 adet cla ve çaydan oluşur. İki ürünü bir arada almak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Bu sayfada fitballs cla fiyatı, fitballs çayı fiyatı, fitballs seti fiyatı, fitballs fiyatı, kaç lira, ne kadar, kapıda ödeme, ücretsiz kargo, hediyeleri, kampanyaları gibi bilgiler yer almıştır.

Yorum Yazın
Fitballs Cla, Fitballs seti, Fitballs çayı, fitballs içeriği, kutu içeriği, kullanımı, kullananlar, yorumlar, eczane, aktar, kapıda ödeme, fiyatı, kampanyalar, satış, sipariş, orjinal mi? Hepsi fitballs Türkiye adresinde.