Fitballs Çayı, Fitballs Tea Nedir

Fitballs çayı

Fitballs çayı set ürünümüzün ikinci parçasıdır. İlk parça fitballs cla olduğundan anasayfamız üzerinden bahsetmiştik.
Bu sayfada fitballs tea ürünü ile ilgili bilgi vereceğiz. Unutulmamalıdır ki ürün set halinde satılır ve tek tek satılmamaktadır.

Fitballs Çay Nedir

Fitballs çay bitki karışımlı bir çay çay olup içeriğinde 15 adet sallama poşet çay yer alır. Her gün 1 adet kullanılması önerilmektedir.

Fitballs Tea Ücreti

Fitballs tea ücreti tekli satılmadığı için cla ve çay içerikli ürün tek adedi 69 lira ve kargo ücreti yani toplamda 79 liraya alabiliyorsunuz. Sadece çay ya da sadece cla mikro top satılmaz.

Fitballs çayı içeriği

İçeriğinde kiraz sapı, tarçın kabuğu, mate, biberiye, rooibos, yeşil çay gibi bitkiler yer alan karışık bitki çayıdır.

Yeşil çay: Yüzyıllardır bilinen özellikle uzak doğuda çokça tüketilen bir çay türüdür. Ülkemizde de son yıllarda baya bilinen ve tercih edilen çay özelliği gösteren yeşil çay tüm dünya da yaygın olarak tüketilen bir bitki çayı özelliği göstermektedir. Fitballs çayı içerisinde de yerini almıştır. Diğer bitkilerin ne olduğunu öğrenmek içinde bir araştırma yapabilirsiniz.

Kullanım bilgileri: Fitballs tea şu şekilde kullanılmaktadır: Öncelikle bir kupa bardağı kadar su kaynatınız. Kaynatılan suyu bardağa doldurunuz. Bir adet fitballs çayı içerisine koyunuz. Demlenmesini bekledikten sonra tüketebilirsiniz. Zaman olarak akşam yemeği öğününden yarım saat önce kullanmanız önerilir. Daha detaylı bilgi için lütfen site menüsünde yer alan kullanım sekmesini tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ürünü saklarken çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.  Kutu üzerinde yer alan kullanım bilgilerine dikkat ediniz. Ayrıca hamile ya da çocuk emziriyorsanız kullanmamanız tavsiye edilir.
Fitballs tea cla ürününe ek olarak eklenmiş ve birlikte satılan bir üründür. Bu ürünün tedavi amaçlı kullanılamayacağını sizlere hatırlatmak isteriz. Her hangi bir rahatsızlığınız varsa bunun yeri doktorlardır. Onlara danışınız.

Bu sayfamızda sizlere fitballs tea, fitballs çayı özellikleri, içeriği, kullanım bilgileri ve ücretleri ile ilgili kısa bilgiler verilmiştir. Lütfen sağlığınız için orjinal ürünleri tercih ediniz. Orjinal olmayan ürünlerin ciddi olumsuz neticelerinden kaçınınız.

Yorum Yazın
Fitballs Cla, Fitballs seti, Fitballs çayı, fitballs içeriği, kutu içeriği, kullanımı, kullananlar, yorumlar, eczane, aktar, kapıda ödeme, fiyatı, kampanyalar, satış, sipariş, orjinal mi? Hepsi fitballs Türkiye adresinde.